WIOSENNY I JESIENNY PARYŻ (4 DNI)

Paryż to miasto z duszą, miasto artystów i zakochanych, miasto urokliwych uliczek z przytulnymi, romantycznymi kawiarenkami i ekskluzywnymi butikami. Pełne niezliczonych, monumentalnych zabytków, z których każdy ma bogatą i interesującą historię. To serce Francji można odkrywać bez końca, mając świadomość, że posiada ono jeszcze wiele nieodkrytych tajemnic. Zapraszamy na niepowtarzalną przygodę z jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast Europy.

Plan wycieczki

1 DZIEŃ:

Zaprosimy Państwa na dwugodzinne zwiedzanie Remis – miasta leżącego w sercu Szampanii, które w przeszłości było miejscem koronacji królów Francji. Miasto słynie z zabytkowej katedry Notre-Dame, która została wpisana na listę UNESCO. Przyjazd do hotelu w Paryżu w godzinach późnopopołudniowych. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2 DZIEŃ:

Po śniadaniu panoramiczne zwiedzanie Paryża z lokalnym przewodnikiem. Podczas naszej panoramicznej podróży po mieście zobaczymy najciekawsze symbole miasta: Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieżę Eiffla, katedrę Notre-Dame, Luwr i wiele innych zabytków o światowej sławie.  W godzinach popołudniowych czas wolny na indywidualne odkrywanie miasta. Kolacja w stylowej restauracji w sercu Paryża – menu wybierają Państwo sami, a napoje bezakoholowe i wino są tego wieczoru nieograniczone. Po kolacji przyjazd do hotelu i nocleg.

3 DZIEŃ:

Po śniadaniu przejazd do przystani u podnóża wieży Eiffla. Tym razem zwiedzanie miasta z perspektywy rzeki. Podczas godzinnego rejsu po Sekwanie zobaczymy, jak Paryż wyglądą od strony rzeki. Popołudniu czas wolny na zakup pamiątek, wypicie pysznej kawy i zjedzenie słodkich paryskich przysmaków. Kolacja w hotelu. Nocleg.

4 DZIEŃ:

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Strasburga – zwiedzanie stolicy Alzacji z lokalnym przewodnikiem. Zobaczymy najciekawsze zabytki tego malowniczego miasta, które swoim czarem przyciąga tysiące turystów z różnych zakątków świata.  Strasburg  kojarzy się głównie z siedzibą najważniejszych instytucji europejskich. Jednak najbardziej  znane jest zabytkowe centrum – Grande Ile, które w całości zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. I to tu właśnie znajdują się najważniejsze zabytki stolicy Alzacji. W godzinach późnopopołudniowych wyjazd  w kierunku kraju.

Oferta dla grup min. 35-osobowych

Cena: na zapytanie  

Galeria

Dodatkowe informacje

W cenie :

  • 3 noclegi w dobrym hotelu 3*** w Paryżu
  • 3 śniadania
  • 2 kolacje w hotelu (napoje dodatkowo płatne)
  • 1 kolacja świąteczna w restauracji w sercu Paryża z nieograniczonymi napojami
  • Trzygodzinne panoramiczne zwiedzanie Paryża z lokalnym przewodnikiem
  • godzinny rejs po Sekwanie
  • półtoragodzinne zwiedzanie Remis z przewodnikiem
  • dwugodzinne zwiedzanie Strasburga z przewodnikiem

*Możemy przygotować dla Państwa również program dopasowany do potrzeb klienta.

FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved