Verified torrent İndir

Tarafından paylaşıldı

https: // crackingpatchingcom

Windows 10 Manager, Windows 10’u Geri Dönüşüm Kutusu’ndan optimize etmek, ayarlamak, sorun gidermek ve temizlemek için bir sistem programıdır. Bütün bunlar kombinasyon halinde sistemin hızını artıracak, çeşitli hata türlerini ortadan kaldırabilecek, güvenliği artırabilecek ve bir dizi başka gerekli ayarı gerçekleştirebileceksiniz.

Windows 10 Yöneticisini indirmenizi tavsiye ederim, eğer indirirseniz, Windows 10’u daha hızlı ve daha kararlı hale getirmenize yardımcı olacak 30’dan fazla farklı yardımcı programa sahip olacaksınız. Birisi için zaten yanlışlıkla çalıştığının doğru olduğunu sanmıyorum, ama zaman gösterecek.

Windows 10 Yöneticisi, sistem hakkında olabildiğince fazla bilgi almanızı sağlar, Windows ve masaüstü ürünleri için kurulum anahtarlarını görebilir, çalışan tüm işlemleri görebilir ve bunlar hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenebilir, sistem gereksiz dosyaları ile temizleyebilirsiniz. tek bir tıklama ve “Merkez Düzelt” mevcut hataları düzeltir …

Optimizasyon bölümü, Windows 10’un hızını artırmak için bir yardımcı program içerir, sistem başlangıcında başlatılan programı özelleştirmenize olanak tanır, sistem hizmetlerini yapılandırabilir ve optimize edebilirsiniz. “Temizleme” bölümü, diyagramda hangi dosya ve klasörlerin sabit sürücüde daha fazla yer kapladığını görmenize olanak tanır, yüklü programları tamamen kaldırmak için bir yardımcı program vardır, Windows 10 Yöneticisi gereksiz dosyaları, yinelenen dosyaları, bilgisayarınızda aynı boyuttaki dosyaları tarayabilir, yanlış kayıt defteri girdisini bulabilir, kayıt defterini yeniden düzenlemek mümkündür.

Windows 10 Yöneticisi ayrıca sisteminizi özelleştirmenize, gizli seçeneklere, bağlam menülerine ve diğer harika ipuçlarına erişmenize olanak tanır. Güvenlik bölümü kendi adına konuşur, çeşitli hata türlerini düzelterek ve gerekli ayarları yaparak Windows 10’un güvenlik seviyesini yükseltmekten sorumlu yardımcı programları içerir. Ağ bölümü, İnternet bağlantınızın hızını optimize etmenize, pinglerinizi azaltmanıza ve bağlantınızın kararlılığını artırmanıza olanak tanır. Son kısım, bazıları ana ekranı, görev çubuğunu ve diğer öğeleri özelleştirebilen yalnızca bir dizi gerekli yardımcı programı içerir. Sizden önce, uzun zamandır beklenen ve bugün gelen Windows 10 Manager’ın Rusça sürümü olmadan önce, onu kullandığımızı ve dört gözle beklediğimizi belirtmek isterim.

Geliştirici: Yamicsoft

Lisans: ShareWare

ingilizce

Boyut: 33 + 14 MB

İşletim Sistemi: Windows 10

Nasıl kurulur:

1). Gerekirse talimatlar dahildir.

2). İşte bitti

Windows 10 Manager 3.4.2 incl keygen

FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved