KUBA – RUM, SALSA I CYGARA (8-14 DNI)

11.2022 – 04.2023

Cena na zapytanie

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą przygodę z Kubą. Wspaniałe zabytki wpisane na listę UNESCO, piękne krajobrazy, uśmiechnięci i roztańczeni w rytmie salsy mieszkańcy, wytworne drinki, rum i najlepsze na świecie cygara to kwintesencja tej wycieczki. Zapoznamy się z kulturą tego kraju, jego burzliwą historią, mentalnością jego mieszkańców, a także będziemy delektować się wspaniałymi widokami i kąpielą w lazurowym Morzu Karaibskim –będzie to z pewnością fascynująca przygoda, która na długo zapisze się w naszej pamięci.

Czytaj więcej »

KUBA INTENSYWNIE WZDŁUŻ I WSZERZ (15 DNI)

11.2022 – 04.2023

Cena na zapytanie

Kuba to kraj fascynujący i wyjątkowy, kraj o długiej i burzliwej historii, która odcisnęła swoje piętno na kulturze i tradycji jego mieszkańców. To kraj rajskich plaż, lazurowego morza, pięknych krajobrazów i wspaniałych zabytków. Ta niesamowita podróż przeniesie nas w świat roztańczonych i uśmiechniętych mieszkańców, w świat najlepszych na świecie cygar, wspaniałej muzyki i fantastycznych drinków, w świat niepowtarzalny i bajkowy, w świat z którego ciężko będzie wyjechać i do którego będzie się chciało wkrótce powrócić.

Czytaj więcej »

ISLANDIA – KRAINA OGNIA I LODU (5 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Dziewicza przyroda, piękne krajobrazy, gorące źródła, buchające gejzery, zjawiskowe wodospady, nieskazitelnie czyste powietrze, majestatyczne wulkany i fantastyczna kuchnia – tak w kilku słowach można opisać Islandię – ten przyrodniczy raj na ziemi. Podczas naszej wyprawy zobaczymy najbardziej spektakularne miejsca południowo-zachodniej części kraju. Zobaczymy w pigułce wszystko, co Islandia ma do zaoferowania. Każdy, kto odwiedzi ten kraj, zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia.

Czytaj więcej »

PAŹDZIERNIKOWY ZBIÓR MANDARYNEK (8 DNI)

OD 25.09 DO 31.10.2023

Cena na zapytanie

Zapraszamy na jesienną przygodę z Chorwacją – krajem, który o każdej porze roku ma wiele do zaoferowania. Urokliwe miasta, zabytki pierwszej klasy, zapierające dech w piersiach krajobrazy, bogata tradycja i wytworna kuchnia będą motywem przewodnim tej wyprawy. Odwiedzimy najciekawsze miejsca, będziemy degustować najlepsze wina regionu, posmakujemy fantastycznych, regionalnych potraw i będziemy bawić się w rytmie chorwackiej muzyki. To będzie niesamowita przygoda, która przybliży nam piękno tego bałkańskiego kraju.

Czytaj więcej »

BOŻE NARODZENIE W CHORWACJI (5 DNI)

OD 23.12 DO 27.12.2023

Cena na zapytanie

Zimowa, bajkowa przygoda z Chorwacją przybliży nam ten kraj z innej strony. Święta Bożego Narodzenia to piękny i wyjątkowy czas, który pokaże nam tradycję tego regionu w tym szczególnym okresie roku. Podczas naszego wyjazdu zwiedzimy wyspę Krk oraz Opatiję, jedne z najpopularniejszych destynacji turystycznych Chorwacji. Pięknie udekorowane miasta, bogata tradycja, wykwintne, lokalne specjalności i wycieczki do pobliskich atrakcji sprawią , że ten wyjazd pozostanie na długo w naszej pamięci.

Czytaj więcej »

ADWENT W ZAGRZEBIU (3 DNI)

OD 28.11 DO 23.12.2023

Cena na zapytanie

Podczas naszej przygody przeniesiemy się w bajkowy świat zimowego Zagrzebia. Adwent to czas, kiedy ulice i place miasta zamieniają się w barwne miejsca towarzyskich spotkań przy grzańcu i dobrym jedzeniu. To czas, kiedy miasto tętni życiem i niesamowitą, radosną atmosferą. W czasie tej ekspresowej przygody ze stolicą Chorwacji odwiedzimy najciekawsze miejsca i zaułki tego zabytkowego miasta, poznamy jego bogatą i długą historię oraz posmakujemy najlepszych dań regionu.

Czytaj więcej »

WEEKENDOWE LENISTWO–SŁOWENIA 2023 (3 DNI)

OD 01.01 DO 23.06.2023 I OD 01.09 DO 22.12.2023

Cena na zapytanie

Dzisiejsze tempo życia rzadko kiedy daje nam możliwość, żeby poświęcić odrobinę czasu samemu sobie. Będąc zapracowani i zabiegani w ciągu dnia oraz obciążeni wieloma obowiązkami zapominamy, że mały relaks jest potrzebny do normalnego funkcjonowania. Podczas weekendowego wypadu do Słowenii będziemy mieli odrobinę czasu na relaks oraz złapanie oddechu od codzienności. Całodzienne i nocne kąpiele w termach, masaże i inne zabiegi relaksacyjne pozwolą nam na chwilę zapomnieć o codziennej rutynie.

Czytaj więcej »

FESTIWAL CYTRYN I KARNAWAŁ W NICEI (4 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Zapraszamy na niepowtarzalną zimową przygodę z Lazurowym Wybrzeżem. Święto cytryn w Menton i karnawał w Nicei to tylko niektóre wydarzenia francuskiej riwiery, które przyciągają co roku tysiące turystów z różnych zakątków świata. I my będziemy jednymi z nich. Podczas tej czterodniowej wycieczki gwarantujemy Państwu bogaty program, w czasie którego nie będzie czasu na nudę. Fantastyczna zabawa, dobre humory i wiele atrakcji, które nam będą towarzyszyć, z pewnością długo pozostaną w naszej pamięci.

Czytaj więcej »

WIOSENNY I JESIENNY PARYŻ (4 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Paryż to miasto z duszą, miasto artystów i zakochanych, miasto urokliwych uliczek z przytulnymi, romantycznymi kawiarenkami i ekskluzywnymi butikami. Pełne niezliczonych, monumentalnych zabytków, z których każdy ma bogatą i interesującą historię. To serce Francji można odkrywać bez końca, mając świadomość, że posiada ono jeszcze wiele nieodkrytych tajemnic. Zapraszamy na niepowtarzalną przygodę z jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast Europy.

Czytaj więcej »

BAJECZNA NORMANDIA (5 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Normandia to jeden z najpiękniejszych regionów Francji. Małe, urokliwe miasteczka z bajkową architekturą, malownicze porty, typowe francuskie naleśnikarnie, piękne nadmorskie krajobrazy z rzeźbionymi przez fale skałami i wspaniałe, przyrządzane na różne sposoby owoce morza to kwintesencja tego regionu. Podczas wycieczki poznamy Normandię, która zachwyca swoimi krajobrazami, różnorodnością i smakami oraz która pozostawi z pewnością u wielu moc niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej »

UROKLIWA SZAMPANIA I ALZACJA (5 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Zapraszamy na kolejną podróż do Francji i odkrywanie jej urokliwych zakątków. Szampania i Alzacja to nie tylko rozległe winnice i wyborne wina, lecz także wspaniałe zabytki architektury, malutkie urokliwe miasteczka z ukwieconymi kolorowymi domami, malownicze góry i liczne atrakcje turystyczne. Na naszej trasie podróży znajdą się prawdziwe perełki tych prowincji. Będziemy delektować się pięknymi krajobrazami, wyśmienitą kuchnią, fantastycznymi winami i bogatą historią oraz kulturą tych regionów.

Czytaj więcej »

FRANCJA INTENSYWNIE (6 DNI)

Sezon 2023

Cena na zapytanie

Zapraszamy na przygodę z najpiękniejszymi miejscami nad Sekwaną i Loarą. Podczas naszej intensywnej podróży zwiedzimy perełki zachodniego regionu Francji i przeniesiemy się w czasy Dziewicy Orleańskiej, Ryszarda Lwie Serce, a także będziemy rozkoszować się spacerem po ogrodach francuskich. Poznamy historię zamku Chambord, który stał się kosztownym kaprysem króla Franciszka i zamku Clos Lucé, w którym ostatnie lata swojego życia spędził Leonardo Da Vinci.

Czytaj więcej »
FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved