KRAINA POMIĘDZY MORZAMI – SZLEZWIK –HOLSZTYN (4 DNI)

Szlezwik-Holsztyn to najbardziej wysunięty na północ kraj związkowy Niemiec, ulokowany pomiędzy dwoma morzami –Morzem Bałtyckim i Północnym. Region ten charakteryzują liczne rezerwaty i parki narodowe oraz wysepki, które pozwalają na niezapomniane rejsy żaglówkami. Każda część tego regionu ma swój urok i czar. Podczas naszej wycieczki będziemy mieli okazję poznać najbardziej urokliwe miejsca, podziwiać przepiękną przyrodę i zwiedzić najciekawsze miejscowości tego obszaru.

Plan wycieczki

1 DZIEŃ:

Przyjazd do Lubeki, miasta położonego nad rzeką Travą, która ma tutaj swoje ujście do Morza Bałtyckiego. Jest to jeden z największych portów na Bałtyku. Udamy się na zwiedzanie Starego Miasta wpisanego na listę UNESCO. Będziemy mieli okazję zobaczyć takie zabytki, jak ratusz, kościół mariacki, bramy miejskie. W godzinach wieczornych dojazd do hotelu, kolacja i nocleg.

2 DZIEŃ:

Po śniadaniu udamy się na panoramiczny objazd wschodniej części Szlezwiku-Holsztynu. Poznamy historię, kulturę i najciekawsze zabytki oraz miejsca tego regionu. Końcowym punktem dzisiejszego programu będzie Szlezwik. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

3 DZIEŃ:

Po śniadaniu przemieścimy się do zachodniej części landu. Jednym z punktów dzisiejszego programu będzie Husum, małe portowe miasteczko ze starymi uliczkami, domkami rybaków, restauracjami i portowymi tawernami, które serwują lokalne specjalności, m.in. owoce morza.  Po całodniowej wycieczce  zachodnim wybrzeżem regionu powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ:

Po śniadaniu wyjazd do Kilonii – miasta żeglarzy i festiwalu muzycznego. Zobaczymy najciekawsze zabytki miasta, takie jak ratusz, kościół św. Mikołaja, uniwersytet. Udamy się też do portu.

Oferta dla grup min. 35-osobowych

 

Galeria

Dodatkowe informacje

W cenie:

  • 3 noclegi w hotelu w okolicach Kilonii
  • 3 śniadania w formie bufetu
  • 3 kolacje
  • 2 x całodzienny pilotaż lokalnego pilota

 

FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved