ZBIÓR LAWENDY

Naszą przygodę rozpoczniemy w samym sercu Półwyspu Istria. Gospodarze w tradycyjnych strojach przywitają nas w urokliwej scenerii na łonie przyrody i opowiedzą o początkach swojej pracy.

Czytaj więcej »

POLOWANIE NA TRUFLE

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą przygodę, której tematem przewodnim będą trufle. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Motovunu, urokliwego miasteczka położonego w sercu Istrii.

Czytaj więcej »

ZBIÓR WINOGRON

Nasze winobranie jest zaplanowane w przepięknej scenerii winnic i lasów Istrii. Uprawa winnej latorośli jest głęboko zakorzeniona w historii i tradycji półwyspu i sięga jeszcze czasów antycznych.

Czytaj więcej »

ISTRIAŃSKI BOŠKARIN

Zapraszamy Państwa na przygodę z kulturą i tradycją Istrii. Dzień rozpoczniemy od wizyty w Poreču, urokliwym miasteczku ulokowanym w sercu zachodniego wybrzeża półwyspu.

Czytaj więcej »

SEROWE DELICJE Z ISTRII

Istria może pochwalić się nie tylko pięknymi krajobrazami, bogatą historią i ważnymi zabytkami. W ostatnich latach region ten stał się również prawdziwą mekką dla smakoszy.

Czytaj więcej »

Z WIZYTĄ W WINNICY

Uprawa winogron na półwyspie Istria ma bardzo długą i bogatą tradycję, która sięga jeszcze czasów antycznych. Wartość miejscowej winnej latorośli doceniali już starożytni Rzymianie.

Czytaj więcej »

ZBIÓR OLIWEK

Mało która roślina jest tak silnie związana ze śródziemnomorską i europejską cywilizacją jak oliwka. W tradycji Istrii pojawiła się ona już w czasach starożytnych Rzymian.

Czytaj więcej »
FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved