FESTIWAL CYTRYN I KARNAWAŁ W NICEI (4 DNI)

Zapraszamy na niepowtarzalną zimową przygodę z Lazurowym Wybrzeżem. Święto cytryn w Menton i karnawał w Nicei to tylko niektóre wydarzenia francuskiej riwiery, które przyciągają co roku tysiące turystów z różnych zakątków świata. I my będziemy jednymi z nich. Podczas tej czterodniowej wycieczki gwarantujemy Państwu bogaty program, w czasie którego nie będzie czasu na nudę. Fantastyczna zabawa, dobre humory i wiele atrakcji, które nam będą towarzyszyć, z pewnością długo pozostaną w naszej pamięci.

Plan wycieczki

1 DZIEŃ:

Przyjazd do hotelu 3*** w okolice San Remo, drink powitalny, kolacja i nocleg.

2 DZIEŃ:

Po śniadaniu objazd Lazurowego Wybrzeża. Pierwszy przystanek to wizyta w miasteczku Eze Village – tu odwiedzimy znaną fabrykę perfum Fragonard. Eze jest jednym z najurokliwszych miasteczek Lazurowego Wybrzeża, ulokowane zostało na wysokiej skale i często jest określane mianem orlego gniazda. Klimatu temu miejscu dodają wąskie uliczki i średniowieczna zabudowa. Po południu przejazd do Nicei znanej ze swojego piękna, kolorowych domów, urokliwego portu i słynnego na całym świecie karnawału połączonego z Paradą Kwiatów, którego historia sięga XIII wieku. Po niesamowitym dniu pora na powrót do hotelu i kolację.

3 DZIEŃ:

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu, późnym przedpołudniem wyjazd do Menton. Miasteczko ulokowane jest pomiędzy górami i słynie z najłagodniejszego klimatu na Lazurowym Wybrzeżu. Na starówce będziemy mieli okazję podziwiać platformy z różnymi postaciami wykonanymi z cytrusów: pomarańczy i cytryn. Po dniu pełnym wrażeń udamy się do hotelu na kolację i nocleg.

4 DZIEŃ:

Po śniadaniu wyjazd w kierunku kraju.

 

Oferta dla grup min. 35-osobowych

Cena : 212€ osoba w pokoju 1/2, pokój 1/1: 262€

Galeria

Informacje dodatkowe

W cenie:

  • 3 noclegi w hotelu ***
  • 3 śniadania w formie bufetu
  • 3 kolacje trzydaniowe w hotelu
  • Drink powitalny
  • 2 x całodniowe przewodnictwo/pilotaż
  • Wstęp na wystawę cytrusów w Menton
  • Wstęp na Kwiatowe Corso w Nicei
  • Taksa klimatyczna
FORTIS TRAVEL JUNIOR d.o.o.
OIB: 55173215974
MBS: 060306614
ID CODE: HR-AB-21-060306614
Ul. Tina Ujevića 72, 21220 Trogir, Chorwacja
Tel: ++385 (0) 21 643 473
Mob: ++385 (0) 95 824 14 42
info@fortis-travel.com
dorota@fortis-travel.com
Skype:
dorota.poduka
Web:
www.fortis-travel.com
www.facebook.com/
fortistraveljunior
Biuro podróży Fortis Travel Junior działa w ramach firmy Fortis Travel Junior d.o.o. z siedzibą przy ul. Tina Ujevića 72, 21 220 Trogir , wpisanej przez Sąd Gospodarczy w Splicie , założonej 16.12.2013. Kapitał zakładowy w wysokości 20.000 kn , wpłacony w całości.Członek zarządu: Dorota Poduka

© Copyright Fortis-travel.com. 2020 All Rights Reserved